З Black день краще!
31.05.2013

Настав час для першого квесту. 

Ми віримо, що Black робить твій день краще – надає тобі енергії, покращує настрій та додає рішучості. Якщо це так – завантаж фото, на якому ти переконаєш усіх, що дійсно «З Black  день краще».

 
5 цікавих фактів про енергетичні напої
21.05.2013
  1. Енергетичні напої існували ще до нашої ери і являли собою трав’яні настої.
  2. Перші відомості про енергетичні напої в Європі надходять з Англії. Там  у 1938 р була розроблена та випробувано на спортсменах рецептура енергетичного напою, яка ледь не привела до отруєння. Через деякий час у склад напою були внесені зміни и цей напій користувався величезною популярність у звичайних британців, незважаючи на його  «підмочену репутацію»
  3. Великою популярністю користуються енергетичні напої у Азіі. Наприклад, Японія і сьогодні є найбільшим експортером енергетиків у світі, а багато хто саме Японію вважає місцем виникнення енергетиків у сучасному розумінні. За різними джерелами у Японії  випивають близько 2 млн банок енергетичних напоїв в день
  4.  Дія енергетика триває в середньому 3-4 години, на відміну від кави, що дає 1-2 години бадьорості. Це зумовлено тим фактом, що рецептура енергетичною  напою збагачена додатковими компонентами: вітамінами, таурином, екстрактами рослин та ін. та краще збалансована.
  5. Енергетичні напої здатні не тільки додавати енергії  але й покращувати настрій, піднімати життєвий тонус  завдяки вітамінному комплексу та екстрактам окремих рослин.
black блог
Вітаємо тебе на сторінці цікавих новин від Black . У нашому блозі ти знайдеш цікаву інформацію щодо напою, енергії та останніх новин ТМ Black
Теги