Енергетичний напій ТМ Black виробляється на заводі у місті Черкаси , що входить в групу компаній   «Бон Буассон Беверідж».

У 2009 році компанія «Бон Буассон Беверідж» першою в Україні випустила енергетичний напій в ПЕТ         упаковці, відкривши нову нішу енергетичних напоїв. З моменту випуску першої пляшки Black Energy           і по сьогоднішній день компанія є лідером продаж в своєму сегменті. Секретом такого успіху стало поєднання кількох складових, серед яких – смак та якість продукту. Саме цим параметрам приділяють найбільшу увагу в компанії

У виробництві використовують тільки природну воду з артезіанської свердловини , що розташовані           у екологічно чистому регіоні – м. Черкаси. Чистота та смакові властивості саме цієї води надають         напоям ТМ Black унікальності та характерного смаку. 

 

Технічно завод оснащений за світовими стандартами. Швидкісні лінії розливу повністю автоматизовані і це є ще одним фактором стабіль-   ної якості продукції. Висока популярність напоїв ТМ Black зумовлює постійне зростання об’ємів виробництва, що забезпечується сучас- ними підходами до організації  та оснащення технологічних процесів та підтверджує високий потенціал росту випуску продукції в майбутньому.

 

Контроль якості на всіх етапах виробництва здійснюється за допомогою спеціальної лабораторії, облад- наній з урахуванням всіх вимог до контролю та підтримання якості виробленої продукції.

Компанія «Бон Буассон Беверідж» орієнтується на сучасного, цілеспрямованого,  активного споживача  і  прикладає максимум зусиль для вдосконалення усіх систем виробництва та менеджменту.
контакти

виробник
ТОВ «Виробнича компанія ГУД ФУД»
Україна, 18030, м. Черкаси,
вул. Пацаєва, 2/1
головний офiс
зворотній звʼязок