Зустрічаємо травень разом з MindGame, що розпочали 2 сезон ЛАЙТ ГРИ квізів! Як завжди, при підтримці енергетичних напоїв Black.
MindGame – це єдина розважальна гра, що відбувається в режимі чемпіонату!
Учасники ЛАЙТ ГРИ – прогресивні, розумні, сучасні люди, в тому числі і зіркові гості, які знають, що таке приємний відпочинок з користю. Тут не існує вікових обмежень чи соціальних статусів, кожен гравець цінний і унікальний, незалежно чи ви школяр, чи топ- керівник, чи зірка шоу-бізу.
Кількість учасників в команді – 4-10 чоловік. Будь-яка гра Mind Game складається з 9 турів по 6 – 8 запитань в кожному. Остання гра була 2го травня на КУБОК МІСТА. Учасники гри – унікальні люди, що встигли все: й до Пасхи підготуватись і прийти на гру!
Перемогли команди:
1 місце – «І ти, Брут!…»
2 місце – «Гуляки v.2.0»
3 місце – «Втекли з Шоушенка»
MindGame – це якісно новий рівень активного відпочинку з сім’єю, друзями чи колегами, а Black Energy допоможе перемогти.
ПИЙ BLACK – СМАКУЙ ЖИТТЯ!



